Korki z życia

by Józia

Nałuka, nałuka i jeszcze raz… gra o tron.

2 Comments

Tutaj mógłby pojawić się wpis o tym, jakim to jestem studentem nad studenty, który czyta po raz kolejny ‘Grę o Tron’ i nie uczy się, chociaż powinien. 

Mogłabym też napisać co myślę o ludziach, którzy cały czas gadają, jakimi to są studentami nad studenty, bo robią inne rzeczy, zamiast się uczyć. Luzaki się, kurna, znalazły.

Stąd już tylko krok do opisywania innych rzeczy, które mnie denerwują w moich kolegach i koleżankach studentach. Mądrzenie się, wypatrywanie potknięć innych, wyśmiewanie się nawzajem na naszej facebookowej grupie. Trochę tego jest.

A jednak nie opiszę żadnej z tych rzeczy. Wiem, wiem – nie płaczcie, dzieci. Czy raczej dziecko, jedno. Czy raczej reklamo sterydów. Nie zrobię tego, bo padł na mnie blady strach. 

To jest duże, grube i ma dwa zestawy skrzydełek, SAMA KURNA WIDZIAŁAM. Jak lata, drżą firanki, a obleśne bzyczenie, jakie z siebie wydaje, brzmi jak jakiś silnik. Największe, nie wiem co, osa, bąk, szerszeń, jakie widziałam w życiu. Miałam nadzieję, że się spali o żarówkę, o którą obijał się przez jakiś czas, ale nic z tego. Przed chwilą wleciał za moje łóżko i nie wylatuje, a ja siedzę jak sparaliżowana. Dlatego pomyślałam, że napiszę kilka słów na pożegnanie, na wypadek jeśli nie wyjdę z tego cało, bo jeśli mnie zaatakuje, wątpię, żebym zdążyła cokolwiek napi

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertisements

Author: Józia

Józia, 21-letnia studentka z Warszawy.

2 thoughts on “Nałuka, nałuka i jeszcze raz… gra o tron.

  1. hahahahaah padłam ze śmiechu jak to przeczytałam:D wracaj DO DOMU dziecko, na dziewiąte piętro takie straszne rzeczy nie dolatują!

  2. mnie atakuje krwiożercza ćma!!! roumiem ten strach 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s